Met Joska en Nico hebben we 3 weken door Marokko gereisd. De route begon in Ceuta waar we met de veerdienst uit Algeciras aan kwamen. Via Chechaouen en het Rift gebergte naar Jbel Tazzeka NP. Over de hoogvlakte van Boulmane naar Figuig. Na een korte pauze naar Erfoud om daar door de duinen te rijden en het kamp van de African Eco Race te bezoeken. Van Erfoud zijn we met het route boek van Vibraction naar Zagora gereden.
Van daar uit via het hoge Atlas gebergte naar Beni Mellal. Hier zijn Joska en Nico naar het zuiden gereden en wij via Rabat weer terug naar Ceuta. De route was grotendeels onverhard en soms over verlaten en niet onderhouden paden.
Het Hoge Atlas was tijdens ons verblijf ingesneeuwd en het heeft ons heel wat D-tours gekost om het gebied uit te komen. Wild kamperen was vrijwel overal mogelijk. De mensen zijn gastvrij en vriendelijk.
Het was een mooie rit die veel te snel ten einde was.